Mustafa Yücelgen Mustafa YÜCELGENKurucu Ortak & CEO

Mustafa, 12 senedir e-öğrenme, oyun tabanlı eğitim ve oyun tasarımlarıyla uğraşıyor. 2005 yılında Bilgi Kurdu’nu kurdu.

90’dan fazla proje tasarladı ve yönetti. 10’dan fazla eğitim yazılımı (LMS, İK Portalı, Eğitim Portalı, Masaüstü uygulamalar gibi) geliştirdi.

Şimdilerdeyse KubiMobi adlı sosyal ve tablet oyunlar markasıyla, “çocuklara ve büyüklere gerçek hayat deneyimleri” de yaşatacak uygulamalar geliştiriyor.

Eşi, yelkenli tekneyle seyir, Aikido  ve İstanbul vazgeçilmezleri.

 
  Alper Boz Alper BozKurucu Ortak & CTO

Alper, 10 yılı aşkın süredir e-öğrenme ve uygulama tasarımında uzmanlaşmıştır. Eğitsel oyunları da kapsayan yüzlerce oyunu tasarlamış ve yönetmiştir.

Şu sıralar mobil aygıtlarda çocuklara yönelik -en güzel ve en eğlenceli- uygulama tasarımına kafayı takmış durumdadır.

Mutlu bir evliliği vardır. En büyük tutkusu sinemadır ve bir gün kendi filmini çekeceği günleri hayal etmektedir. Sevgili kedisi Boncuk da bu filmde rol almak için etrafında dolanmaktatır.

 
  Mehmet Saygın Mehmet SAYGINKurucu Ortak & CDO

Mehmet, 13 yıldır, bağımsız olarak dijital proje tasarımcısı ve Flash animatör olarak çalışmaktadır. Türkiye'de MagiClick, 41?-29!, Young New Media gibi sektörün önemli ajanslarıyla çalışma şansı oldu.

MSN Türkiye, Mynet gibi portallara içerik çalışmaları gerçekleştirdi.

İş Bankası için gerçekleştirilen SihirliAda çocuk portalı projesinin tüm sayfa tasarımlarını ve animasyonlarını hazırladı.

Bağımsız çalışmalarının yanında, KubiMobi bünyesinde dijital eğitim uygulamaları tasarımcısı ve animatör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

www.mehmetsaygin.com adresinde dijital portfolyosuna ulaşılabilir.

 
  Privacy Policy / Gizlilik Politikası - Usage Policy / Kullanım Şartları