Kullanım Şartları

Bu Kullanım Şartları, Hürremle Kahve Falı internet sitesi ve uygulaması ile tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle Kullanıcı olarak anılacaktır) arasındaki kullanım şartlarını içerir.

Kullanıcılar, bu site veya ilgili uygulamalarından sunulan hizmetlerden belli bir bedeli karşılığında veya bedelsiz olarak yararlanırlar.

Kullanıcılar, 18 yaşından büyük olduklarını veya reşit olmayıp ebeveynlerinin yasal onayına sahip olduklarını; bu Kullanım Şartları'nın tamamını okuduklarını ve site & uygulamaların içeriklerini tamamen anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ederek onayladıklarını peşinen kabul ederler.

Hürremle Kahve Falı'nda paylaşılan kültürel bilgiler, Türk Kahvesine yönelik pek çok kaynaktan derlenen özet bilgileri içerir.

Hürremle Kahve Falı'nda paylaşılan yorumlarsa geleneksel Türk Kahvesi Falı anlatımının, eğlence amaçlı sunulmuş halidir. Hürremle Kahve Falı sitesi ve uygulamaları içeriğinde bulunan fal yorumları eğlence amacıyla, hayal gücüyle üretilmiştir. Gelecekten haber verecek şekilde doğru bilgi içermemektedir. Sunulan içerik çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

Hürremle Kahve Falı, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

Hürremle Kahve Falı, üyelik gerektirmeyen servislerini zaman içinde üyelik gerektiren bir servise dönüştürebilir, yeni ek servisler açabilir, süreli ve süresiz sona erdirebilir, ücretli hale getirebilir, kampanyalar düzenleyerek, belli şartlar altında Kullanıcılara hediyeler dağıtabilir.
Hürremle Kahve Falı, tüm “Kullanıcıların” kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yasal sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Hürremle Kahve Falı, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu “Kullanıcı” bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı site veya uygulamalar içindeki interaktif alanlarda, bir başkasının gizlilik veya yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

Kullanıcılar, Hürremle Kahve Falı sitesi ve uygulamalarında, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme gönderemez ya da iletemez.

Diğer Kullanıcılardan herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Banka hesap bilgisi, cep telefonu numarası veya eposta adresi paylaşamaz. 

Hürremle Kahve Falı, hiçbir Kullanıcının hiçbir koşulda, sitenin ve uygulamalarının kullanımı ve içeriğinden, Kullanıcılar arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan, kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir. 

Hürremle Kahve Falı, Kullanıcıların gizliliğini ihlal etmeden, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla uygulama içinde veya web sitesi üzerinde anonim kullanım bilgileri toplama yöntemleri kullanabilir. 

Hürremle Kahve Falı hiçbir sebep beyan etmeden istediği Kullanıcıların üyeliklerini iptal etme, sunduğu hizmetin şeklini değiştirme ve/veya iptal etme hak ve yetkisine sahiptir. 


Son güncelleme tarihi: 02 Şubat 2013

 

 
 
  Privacy Policy / Gizlilik Politikası - Usage Policy / Kullanım Şartları